فروش

مسئله فروش یکی از دغدغه‌های اساسی کسب‌وکارهاست که سامانه الوویپ برای برطرف‌کردن چالش‌های پیش روی آن راهکارهای مناسبی دارد.

نرم افزار الوویپ برای افزایش فروش
با کمک الوویپ می‌توان در هر لحظه از فرآیند خرید مشتری همراه با او بود.

همراهی کامل با مشتریان

با استفاده از سامانه الوویپ می‌توانید مشتریان را در تمامی مراحل خرید و پس از آن همراهی کنید. به کمک سرویس پیگیری تماس این سامانه حتی در صورت عدم حضور اپراتور می‌توانید برای وی پیام صوتی بگذارید تا اپراتور به محض حضور در محل کار خود با مشتری تماس بگیرد.
با نرم افزار ویپ می‌توانید فرصت‌های بیشتری برای فروش داشته باشید.

افزایش میزان فروش

شما می‌توانید با بهره‌گیری از سامانه ویپ، مرکز تماس خود را به گونه‌ای مدیریت کنید که قطع تماس‌‌ها کاهش یابد. برای این منظور سناریویی تعریف می‌کنید که اگر مشتری از زمان معینی بیشتر در صف تماس بود، به اپراتور دیگری منتقل شود و یا حتی به تلفن همراه کارشناسان متصل شود.

شناخت نیاز مشتریان

نظرسنجی از مشتریان یکی از بهترین راهکارها برای شناخت نیاز مشتریان است. با استفاده از سامانه ویپ قادر خواهید بود هم به صورت کلی و هم در صف‌های تماس به خصوصی نظرسنجی قرار دهید.
با استفاده از سامانه ویپ قادر خواهید بود هم به صورت کلی و هم در صف‌های تماس به خصوصی نظرسنجی قرار دهید.
اگر بهترین voip را برای شرکت خود انتخاب کنید، این امکان را دارید تا گزارش‌های تحلیلی از عملکرد تیم فروش خود داشته باشید.

گزارش عملکرد

به کمک گزارش‌های ثبت شده در سیستم به تفکیک هر اپراتور و بازه زمانی معین می‌توانید تعداد تماس‌های ورودی و خروجی، تماس‌های بی‌پاسخ و میانگین مدت‌زمان مکالمه هر اپراتور را بررسی و تحلیل کنید.

نظارت بر عملکرد تیم فروش

برای ارزیابی عملکرد تیم فروش خود می‌توانید تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را بررسی کنید. برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، بدون آنکه کارشناس شما و مشتری متوجه شوند به مکالمات گوش دهید.
با راه اندازی ویپ در مجموعه خود می‌توانید بر تمام فرآیندهای تلفنی نظارت داشته باشید.
با راه اندازی ویپ اگر تیم فروش شما شعب مختلفی در سطح کشور دارد به کمک سامانه الوویپ می‌توانید مراکز فروش خود را به صورت یکپارچه با یکدیگر متصل سازید.

ارتباط بین شعب

اگر تیم فروش شما شعب مختلفی در سطح کشور دارد به کمک سامانه الوویپ می‌توانید مراکز فروش خود را به صورت یکپارچه با یکدیگر متصل سازید. شما می‌توانید تماس‌های ورودی را با توجه به سناریو دلخواه خود، بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید. این توزیع می‌تواند بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر باشد.

مزایای الوویپ برای فروش

الوویپ این قابلیت را دارد که باعث افزایش شناخت شما نسبت به نیاز مشتریان شود. همچنین نظارت بهینه و مدیریت هوشمند تماس‌ها به کمک این سامانه باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

شناخت نیاز مشتری

به کمک سرویس نظرسنجی الوویپ می‌توانید از نظر مشتریان در قبال محصولات و خدمات خود مطلع شوید.

افزایش فروش

سرویس‌ها و امکاناتی که الوویپ در اختیار کارشناسان فروش شما قرار می‌دهد، آن‌ها را قادر می‌سازد تا مانع از ایجاد حس نارضایتی در مشتریان شود.

نظارت بهینه

باعث بهینه‌سازی و افزایش دقت در نظارت و کنترل عملکرد تیم فروش شما می‌شود.

مدیریت زمان

تیم فروش شما با کمک امکانات الوویپ زمان انتظار مشتریان را کاهش می‌دهند و باعث افزایش سطح رضایت آن‌ها می‌شود.

مشاوره با کارشناسان الوویپ

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امکانات الوویپ

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید.

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید. 

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

راهکار مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری از موارد دیگر قادر خواهید بود مرکز تماس مجموعه خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

سیستم تلفنی اداری

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس سیپ ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

مجله الوویپ

پیمایش به بالا

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید