alovoip-logo

فروش

مسئله فروش یکی از دغدغه‌های اساسی کسب‌وکارهاست که سامانه الوویپ برای برطرف‌کردن چالش‌های پیش روی آن راهکارهای مناسبی دارد.

فروش

همراهی کامل با مشتریان

با استفاده از سامانه الوویپ می‌توانید مشتریان را در تمامی مراحل خرید و پس از آن همراهی کنید. به کمک سرویس پیگیری تماس این سامانه حتی در صورت عدم حضور اپراتور می‌توانید برای وی پیام صوتی بگذارید تا اپراتور به محض حضور در محل کار خود با مشتری تماس بگیرد.

مزایای الوویپ برای فروش

الوویپ این قابلیت را دارد که باعث افزایش شناخت شما نسبت به نیاز مشتریان شود. همچنین نظارت بهینه و مدیریت هوشمند تماس‌ها به کمک این سامانه باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

شناخت نیاز مشتری

به کمک سرویس نظرسنجی الوویپ می‌توانید از نظر مشتریان در قبال محصولات و خدمات خود مطلع شوید.

افزایش فروش

سرویس‌ها و امکاناتی که الوویپ در اختیار کارشناسان فروش شما قرار می‌دهد، آن‌ها را قادر می‌سازد تا مانع از ایجاد حس نارضایتی در مشتریان شود.

نظارت بهینه

باعث بهینه‌سازی و افزایش دقت در نظارت و کنترل عملکرد تیم فروش شما می‌شود.

مدیریت زمان

تیم فروش شما با کمک امکانات الوویپ زمان انتظار مشتریان را کاهش می‌دهند و باعث افزایش سطح رضایت آن‌ها می‌شود.

افزایش میزان فروش

شما می‌توانید با بهره‌گیری از سامانه ویپ، مرکز تماس خود را به گونه‌ای مدیریت کنید که قطع تماس‌‌ها کاهش یابد. برای این منظور سناریویی تعریف می‌کنید که اگر مشتری از زمان معینی بیشتر در صف تماس بود، به اپراتور دیگری منتقل شود و یا حتی به تلفن همراه کارشناسان متصل شود.

شناخت نیاز مشتریان

نظرسنجی از مشتریان یکی از بهترین راهکارها برای شناخت نیاز مشتریان است. با استفاده از سامانه ویپ قادر خواهید بود هم به صورت کلی و هم در صف‌های تماس به خصوصی نظرسنجی قرار دهید.

گزارش عملکرد

به کمک گزارش‌های ثبت شده در سیستم به تفکیک هر اپراتور و بازه زمانی معین می‌توانید تعداد تماس‌های ورودی و خروجی، تماس‌های بی‌پاسخ و میانگین مدت‌زمان مکالمه هر اپراتور را بررسی و تحلیل کنید.

نظارت بر عملکرد تیم فروش

برای ارزیابی عملکرد تیم فروش خود می‌توانید تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را بررسی کنید. برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، بدون آنکه کارشناس شما و مشتری متوجه شوند به مکالمات گوش دهید.

ارتباط بین شعب

اگر تیم فروش شما شعب مختلفی در سطح کشور دارد به کمک سامانه الوویپ می‌توانید مراکز فروش خود را به صورت یکپارچه با یکدیگر متصل سازید. شما می‌توانید تماس‌های ورودی را با توجه به سناریو دلخواه خود، بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید. این توزیع می‌تواند بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر باشد.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات مرتبط

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.