alovoip-logo

سازمان های دولتی

سازمان‌های دولتی جزو آن دسته از شرکت‌هایی هستند که به دلیل وظایف محوله مهم در سطح کلان و پراکندگی شعب، مرکز تماس آن‌ها حساسیت بالایی دارد.

سازمان‌های دولتی

صف تماس خود را مدیریت کنید

برای اینکه بتوانید فرایند مناسبی در پاسخگویی به تماس‌ها داشته باشید می‌توانید سناریویی تعریف کنید تا صف‌های تماس خود را به کمک آن مدیریت کنید. این سناریو می‌تواند به گونه‌ای باشد که اگر تعداد افراد حاضر در صف انتظار از عدد تعیین شده توسط شما بیشتر شد، سیستم به صورت اتوماتیک تماس را به اپراتور خلوت‌تر منتقل کند. همچنین افراد می‌توانند با فشردن یک عدد خاص که شما توسط IVR تعیین می‌کنید، درخواست خود را برای تماس ثبت کند تا اپراتور در اولین فرصت با وی تماس برقرار کند.

عملکرد سازمان را بررسی کنید

از چالش‌هایی که مراکز دولتی همیشه با آن روبرو هستند، بحث نظار بر عملکرد کارکنان سازمان است. الوویپ ابزاری را در اختیار مدیران مراکز دولتی قرار می‌دهد تا بتوانید نظارت دقیق‌تری بر عملکرد پرسنل خود داشته باشد. شما به عنوان مدیر یک مجموعه می‌توانید در یک داشبورد مدیریتی، تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را داشته باشیم. همچنین برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، نحوه مکالمات آن‌ها را شنود کنید.

ارتباط بین شعب

یکی از امکاناتی که الوویپ در اختیار سازمان‌های دولتی چند شعبه‌ای قرار می‌دهد یکپارچگی شعب است. شعب مختلف می‌توانند بر بستر یک شبکه یکپارچه با یکدیگر در ارتباط باشند. اپراتورها در این سازمان‌ها قادر خواهند بود تا تماس‌ها را به شعب دیگر متصل سازند و مدیران هم می‌توانند همه شعب را مدیریت و بر آن‌ها نظارت داشته باشند.

0 %
درصد بازار
0 %
افزایش سود
0 +
تعداد مشتریان

توزیع تماس

با قابلیت توزیع تماس الوویپ شما می‌توانید با توجه به سناریو دلخواه خود و بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر، تماس را بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات مرتبط

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.