سامانه مرکز تماس و کال سنتر الوویپ
021-49254

کسب و کار های بزرگ

اصولا هدف کسب ‌و کارهای بزرگ در سطح کلان، فروش محصولات و ارائه خدمات به شرکت‌ها یا افراد متعدد است. همین مسئله این شرکت‌ها را در چرخه فروش با چالش‌های گوناگونی در حیطه بازاریابی، فروش، ارائه خدمات و پشتیبانی روبرو ساخته است.

نرم افزار ویپ ویژه کسب و کار های بزرگ

مدیریت صف‌های تماس

صف های تماس کال سنتر

کسب و کارهای بزرگ معمولا با مشتریان و کاربران زیادی طرف هستند. به همین دلیل این شرکت‌ها برای بهبود فرایند فروش خود کمپین‌های مختلفی را اجرا می‌کنند که طبیعتا در حین اجرای این کمپین‌ها تعداد تماس‌ها در مرکز تماس افزایش پیدا خواهد کرد. در این شرایط برای مدیریت صفهای تماس می‌توانید سناریویی تعریف کنید که اگر تعداد افراد موجود در صف انتظار برای یک اپراتور به بیش از یک عدد خاص رسید، تماس‌های جدید به اپراتورهای خلوت‌تر متصل شوند 

صف های تماس کال سنتر
زمان پاسخگویی به مشتریان

امکان پاسخگویی در زمان‌های خاص

زمان پاسخگویی به مشتریان

گاهی اوقات به دلایل مختلف اپراتور قادر به پاسخگویی به همه تماس‌ها نیست. در زمان‌های شلوغ و پرترافیک یا حتی در خارج از زمان اداری چنین مسئله‌ای ممکن است رخ دهد. در چنین شرایطی می‌توانید این امکان را برای کاربر ایجاد کنید که در صورت عدم پاسخگویی اپراتور، با فشردن عدد خاصی که شما تعیین می‌کنید، درخواست تماس خود را ثبت کند و اپراتور پس از آزاد شدن به صورت اتوماتیک با کاربر تماس بگیرد.

تماس قطع شده را مدیریت کنید

مدیریت تماس های بی پاسخ

ممکن است به هر دلیلی تماس مشتری با کارشناس شما قطع شود و هنگام تماس مجددا فرد مجبور باشد از همان ابتدا با شرکت تماس بگیرد به اپراتور متصل شود و فرایندی تکراری طی کند تا به مقصد خود برسد. اما برای حل این چالش می‌توانید فرآیندی را تدوین کنید که مشتری با تماس مجدد، مستقیما به همان اپراتوری متصل شود که قبل از قطع تماس با وی در حال گفت‌و‌گو بوده است.

مدیریت تماس های بی پاسخ
گزارش عملکرد مرکز تماس

گزارش صحیح از عملکرد خود به دست آورید

گزارش عملکرد مرکز تماس

شما می‌توانید یک گزارش جامع و آماری در خصوص تعداد تماس‌های فعال، اپراتورهای فعال و کاربران در صف انتظار را به دست آورید. همچنین اطلاعاتی از تعداد تماس‌های بدون پاسخ، میانگین زمان انتظار کاربران و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را مشاهده کنید. تمام این اطلاعات به صورت گرافیکی و با دقت بالایی در اختیار شما خواهد بود.

مشتریان خود را هوشمندانه بین شعب هدایت کنید

ارتباط بین شعب

معمولا شرکت‌های بزرگ شعب مختلفی در سطح شهر یا کشور دارند. اکنون این امکان وجود دارد تا شما بتوانید شعب خود را با یکدیگر متصل کنید. با این ارتباط شما می‌توانید تماس‌های ورودی را با توجه به سناریو دلخواه خود، بین شعب یا هر واحد سازمانتان توزیع کنید. این توزیع می‌تواند بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر باشد. به عنوان مثال اگر چند شعبه یا دفتر در شهرهای مختلف کشور دارید، در صورتی که مشتری از شهر شیراز با شما تماس بگیرد، این تماس با توجه به سناریو شما می‌تواند به شعبه یا دفتر شیراز متصل شود. 

ارتباط بین شعب

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

سوالات پرتکرار

اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید، می توانید با تکمیل فرم زیر با کارشناسان ما در تماس باشید و یا به صفحه سوالات متداول مراجعه فرمایید.

برای مدیریت صف‌های تماس می‌توانید سناریویی تعریف کنید که اگر تعداد افراد موجود در صف انتظار برای یک اپراتور به بیش از یک عدد خاص رسید، تماس‌های جدید به اپراتورهای خلوت‌تر متصل شوند.

شما می‌توانید یک گزارش جامع و آماری در خصوص تعداد تماس‌های فعال، اپراتورهای فعال و کاربران در صف انتظار را به دست آورید. همچنین اطلاعاتی از تعداد تماس‌های بدون پاسخ، میانگین زمان انتظار کاربران و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را مشاهده کنید. تمام این اطلاعات به صورت گرافیکی و با دقت بالایی در اختیار شما خواهد بود.

با توجه به این که نرم افزار مرکز تماس الوویپ دارای زیرساخت از وب سرویس‌های مختلف است، به طور کامل می‌تواند با همه CRM ها متصل و یکپارچه‌سازی شود. البته CRM ای که از آن استفاده می‌کنید باید وب سرویس‌های مورد نیاز را در اختیار داشته باشد تا در هر سطحی ارتباط را برقرار کند.

نرم افزار مدیریت مرکز تماس VoIP از همه خطوط مانند خطوط مخابراتی و اینترنتی را پشتیبانی می‌کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

مقالات الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.