alovoip-logo

نیم نگاهی به الوویپ

مجموعه الوویپ در سال 1396 به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه تجارت الکترونیک اول، با همکاری مهندسین و متخصصین حوزه فناوری، فعالیت خود را به منظور ارائه بروزترین راهکارهای تخصصی در زمینه مدیریت مرکز تماس آغاز کرد.

خانواده بزرگ تجارت الکترونیک اول

هلدینگ تجارت الکترونیک اول در سال ۱۳۸8 با هدف ارتقا و کمک به کسب و کارها جهت توسعه و پیشرفت آن‌ها تاسیس گردید. در حال حاضر این مجموعه با حدود 200 نفر سرمایه انسانی متخصص در بخش‌های گوناگون به فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات مشغول است. نتیجه این چند سال تجربه شامل چندین مجموعه موفق و فعال تحت عنوان پیام گستر، پول خرد، تجارت اول، سپتا پرداخت و الوویپ است. مجموعه الوویپ با بیش از 300 مشتری فعال نسل جدیدی از سیستم‌های مدیریت مرکز تماس را به بازار عرضه کرده است.

فرهنگ کاری در الوویپ

مجموعه الوویپ با توجه به همه جنبه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی همیشه در تلاش است تا شرایط ایده‌آلی را برای همکاران خود فراهم کند. ما در این مجموعه کار خود را بر پایه ایده‌پردازی، کار تیمی، نشاط و دوستی بنا نهاده‌ایم.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.