alovoip-logo

پشتیبانی و خدمات مشتریان

پشتیبانی و ارائه خدمات به مشتریان، از مهم‌ترین پارامترهای مشتری مداری به حساب می‌آیند. البته که این کار همیشه با چالش‌های مختلفی همراه است که باید برای آن راهکار‌های مناسبی ارائه داد.

پشتیبانی و خدمات مشتریان

مشتریان خود را هوشمندانه بین شعب هدایت کنید

شما می‌توانید با توجه به سناریو دلخواه خود و بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر، تماس را بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید. به عنوان مثال اگر فردی از سنندج با شما تماس گرفت، تماس به نزدیک‌ترین واحد با آن شهر یا حتی به یک اپراتور کرد زبان متصل شود.

پاسخگویی مناسب

پاسخگویی مناسب به مشتریان یکی از چالش‌های اساسی پیش‌ روی سازمان‌هاست. این که پاسخ به یک تماس چگونه باید آغاز شود و به کجا ختم شود یک موضوع بسیار مهم است که باید به آن توجهات لازم را داشت. در ابتدا IVR خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که زمان دقیق انتظار را به مشتری اعلام کند. می‌توانید سناریویی را در نظر بگیرید که مشتری در کمترین زمان ممکن به اپراتور مدنظر متصل شود. همچنین فرایندی را تدوین کنید تا با کمک الوویپ، پس از ارائه خدمات برای مشتریان پیام تشکر و قدردانی ارسال شود.

مزایای الوویپ برای پشتیبانی و خدمات مشتریان

سامانه الوویپ به شما کمک می‌کند که خدمات با کیفیتی به مشتریان ارائه دهید.

افزایش رضایت مشتری

امکانات متعدد موجود در این سامانه میزان افزایش رضایت مشتریان شما را بالا می‌برد.

مدیریت زمان انتظار

سیستم الوویپ به گونه‌ای طراحی شده است تا زمان انتظار مشتریان را مدیریت کند.

خدمات باکیفیت

سرویس‌هایی که در سامانه الوویپ وجود دارد باعث می‌شود سطح خدمات پشتیبانی شما کیفیت بالایی داشته باشد.

شناخت نیاز مشتری

به کمک سامانه نظرسنجی الوویپ می‌توانید شناخت مناسبی از نقطه‌نظر مشتریان خود داشته باشید.

تماس‌های قطع شده را از دست ندهید

الوویپ امکانات متعددی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کمک آن بتوانید میزان رضایت مشتریان خود را افزایش دهید. به عنوان مثال می‌توان به سیستم ارتباط مجدد اشاره کرد. ممکن است به هر دلیلی تماس مشتری با شما قطع شود. این مسئله گاها باعث می‌شود که مشتری مجددا هنگام تماس با شرکت از ابتدا به اپراتور متصل شود و فرایندی تکراری را طی کند. اما به کمک سرویس ارتباط مجدد الوویپ، از لحظه‌ای که تماس قطع شود، تا پایان روز اگر فرد مجددا با شرکت تماس برقرار کند، به همان اپراتوری متصل می‌شود که در زمان قطع تماس با آن در ارتباط بوده است.

مدیریت صف تماس‌ها

در شرایط شلوغ و پرترافیک این امکان وجود دارد که صف‌های خود را هوشمندانه مدیریت کنید. به عنوان مثال می‌توانید سناریویی تعریف کنید که اگر مشتری از مدت‌زمان معینی بیشتر در صف انتظار بودند به اپراتوری دیگر منتقل شوند. در صورتی که مشتری باز هم نتواند به اپراتور متصل شود، می‌توان سناریویی تعیین کرد که تماس به تلفن همراه کارشناس خاصی متصل شود.

نظرسنجی

یکی دیگر از مسائلی که در زمینه ارائه خدمات به مشتریان اهمیت دارد، دریافت نظرات، پیشنهادها و انتقادهاست. شما به دو صورت می‌توانید امکان نظرسنجی را برای مجموعه فراهم کنید. یکی به صورت کلی از طریق سیستم IVR و دیگری با ایجاد صف تماس است. برای ارائه خدمات بهتر شما می‌توانید نظرات مشتریان در خصوص مجموعه خود را جمع‌آوری کنید.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات مرتبط

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.