همکاران تجاری

الوویپ به منظور توسعه و بهبود فرآیند مدیریت سازمان‌ها بستری ایجاد کرده است که بسیاری از نرم افزارهای کاربردی دیگر را می‌توان با الوویپ متصل و یکپارچه‌سازی کرد.
الوویپ به منظور توسعه و بهبود فرآیند مدیریت سازمان‌ها بستری ایجاد کرده است که بسیاری از نرم افزارهای کاربردی دیگر را می‌توان با الوویپ متصل و یکپارچه‌سازی کرد.

همکاری با الوویپ

یکپارچه‌سازی اطلاعات بین دو سامانه سرعت و دقت انجام کارها را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهد و بستری جدید برای برطرف کردن چالش‌های سازمان‌ها ایجاد می‌کند. الوویپ به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند به سامانه‌های دیگر متصل شود. هدف مهندسان و طراحان الوویپ این است که به کمک همگام‌سازی سامانه مدیریت مرکز تماس با سایر نرم افزارها بتوان بینش و توان مدیریتی در سازمان‌ها و شرکت‌ها را افزایش داد. از جمله سیستم‌هایی که با سامانه الوویپ یکپارچه‌سازی شده‌اند می‌توان به نرم افزار CRM اشاره کرد.
پیامگستر یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تجارت الکترونیک اول

معرفی

نرم‌ افزار CRM پیام‌گستر پلتفرمی است که امکان مدیریت ارتباط با مشتری را برای شما فراهم می‌کند. نرم افزار پیام گستر این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا یک نظارت کامل و حرفه‌ای بر فعالیت‌های سازمان خود داشته باشید. همچنین ثبت و بایگانی مکانیزه اطلاعات توسط نرم‌ افزار CRM به شما کمک می‌کند تا خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید.

همکاری

الوویپ با هدف مدیریت دقیق‌ مرکز تماس و به منظور بهبود فرآیند مشتری‌مداری، بستری را ایجاد کرده است که سامانه مدیریت مرکز تماس به نرم افزار CRM متصل شود. سرویس‌های مختلفی که از این همکاری حاصل شده است بسیاری از چالش‌های مراکز تماس سازمان‌ها را برطرف می‌کند.

دستاورد ها

به کمک این یکپارچه‌سازی شما قادر خواهید بود مسائلی همچون شناسایی و احراز هویت مشتری و انتقال هوشمند تماس به کارشناس پرونده یا مسئول سفارش را در مرکز تماس خود اجرا کنید. همچنین به صورت خودکار می‌توانید وضعیت سفارش‌ها، قراردادها و مانده حساب‌ها بررسی و به مشتری اعلام کنید.

درخواست همکاری

اگر علاقه‌مند به همکاری تجاری با الوویپ در زمینه‌های مختلف هستید، مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

امکانات الوویپ

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید.

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید. 

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

راهکار مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری از موارد دیگر قادر خواهید بود مرکز تماس مجموعه خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

سیستم تلفنی اداری

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس سیپ ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

مجله الوویپ

پیمایش به بالا

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید