سامانه مرکز تماس و کال سنتر الوویپ
021-49254

خرید خط تلفن اینترنتی

تلفن اینترنتی در واقع همان خط تلفن ثابت مخابرات است؛ با این تفاوت که نسبت به خطوط معمولی مخابرات، خدمات و امکانات بیشتری را برای کسب‌و‌کارها فراهم می‌کند.

خط تلفن اینترنتی که با نام‌های دیگری مثل خط سیپ ترانک (SIP TRUNK)، سیپ فون (SIP PHONE) و ویپ لاین (VOIP LINE) هم شناخته می‌شود، خطوط تلفنی هستند که بر بستر اینترنت ارائه می‌شوند. در واقع این خطوط تلفن، همان خدمات تلفن ثابت شهری را ارائه می‌دهد؛ با این تفاوت که به جای انتقال اطلاعات از سیم، بر بستر اینترنت انتقال صورت می‌گیرد و با توجه به این ویژگی خدمات و امکانات بیشتری را می‌تواند به کسب و کارها ارائه کند.

با خرید خط تلفن اینترنتی و بهره‌گیری از جدیدترین فناوری VOIP، می توان به نیازها و خدمات ویژه کسب و کارها پاسخ داد.

خط تلفن اینترنتی

مزایای خرید خط اینترنتی

شما با خرید خط تلفن اینترنتی، می‌توانید با کمترین هزینه از جدیدترین فناوری‌های ارتباطی روز دنیا بهره‌مند شوید. این خطوط امکان جابجایی، توسعه‌پذیری و گسترش سازمان شما و از همه مهم‌تر کاهش هزینه‌ها را برای شما فراهم خواهد کرد.

راه‌اندازی سریع و آسان

از زمان ثبت سفارش تا تکمیل فرآیند خرید، ظرف مدت کوتاهی می‌توانید خط تلفن اینترنتی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

با کمترین هزینه می‌توانید خط تلفن اینترنتی را در مجموعه خود راه اندازی کنید.

بدون‌نیاز به سخت افزار و سیم‌کشی

با توجه به اینکه خط اینترنتی نیاز به سخت افزار، سیم‌کشی و به طور کلی تجهیزات خاصی ندارد، با کمترین هزینه می‌توانید از آن برای راه‌اندازی سیستم ارتباطات تلفنی مجموعه خود استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های خط تلفن اینترنتی مقرون به صرفه بودن آن است.

تعرفه مقرون به صرفه در مکالمات

به دلیل پایین بودن هزینه مکالمات و تعرفه اقتصادی، راه‌اندازی و خرید خط تلفن اینترنتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها مقرون به صرفه خواهد بود.

شما می‌توانید به هر محله ای که می‌خواهید نقل مکان کنید و خط تلفن ثابت اینترنتی خود را همراهتان ببرید.

قابل جابجایی با تغییر محل شرکت

شما می‌توانید به هر محله ای که می‌خواهید نقل مکان کنید و خطهای تلفن ثابت اینترنتی خود را همراهتان ببرید. فقط کافی است در مکان جدید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

خط تلفن اینترنتی می تواند تعداد تماس های ورودی و خروجی همزمان را افزایش دهد.

پشتیبانی از تماس هم‌زمان

با خرید خط تلفن اینترنتی می توانید تعداد تماس های ورودی و خروجی همزمان را افزایش بدهید.

شما با خرید خط تلفن اینترنتی مالکیت دائمی آن خط را خواهید داشت.

مالکیت دائمی خط

شما با خرید خطوط سیپ فون برای کسب و کار خود می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که مالکیت دائم آن خط را خواهید داشت.

خط تلفن اینترنتی نیازی به پرداخت ابونمان یا هزینه نگهداری ندارد.

بدون هزینه نگهداری و آبونمان

شما با خرید تلفن ابری دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت ابونمان یا هزینه نگهداری نخواهید داشت.

با ترکیب خط تلفن اینترنتی و سیستم تلفنی ویپ می‌توانید امکانات ویژه‌ای مانند تعریف نامحدود داخلی، نظرسنجی اپراتورها، ضبط مکالمات و صدها قابلیت دیگر داشته باشید.

امکانات ویژه

با ترکیب این خط و سیستم تلفنی VOIP می‌توانید امکانات ویژه‌ای مثل تعریف نامحدود داخلی، نظرسنجی اپراتورها، ضبط مکالمات و صدها قابلیت دیگر داشته باشید.

خط تلفن اینترنتی مناسب چه کسب و کارهایی است؟

پاسخگویی به سبک کسب و کارتان با نرم افزار مرکز تماس

به طور کلی همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند از تلفن VoIP برای مجموعه خود استفاده کنند؛ زیرا این خطوط این قابلیت را دارند که هم مورد استفاده شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها قرار بگیرند و هم سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ از ویژگی‌های آن بهره‌مند شوند. اگر مجموعه شما دفتر کاری مشخصی ندارد و یا دغدغه دورکاری پرسنل مجموعه خود را دارید، خطوط سیپ ترانک یا اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به این نیازهای شما پاسخ دهد.

چه دفتر کار و تجهیزات داشته باشید، چه نیروی دورکار، تلفن اینترنتی برای شما قابلیت هایی فراهم می‌کند تا حداکثر بهره وری را از عملکرد مجموعه دریافت کنید. در هر دو حالت شما می‌توانید بدون نیاز به هزینه بالای نصب و راه اندازی مرکز تلفن، تنها با خرید خط تلفن اینترنتی ارتباطات خود را برقرار کنید.

خط تلفن اینترنتی برای کسب و کارها
سوالات پرتکرار

 از نظر فنی خطوط اینترنتی یا سیپ ترانک در واقع یک پروتکل برای برقراری ارتباط از طریق مکالمه بر بستر شبکه است. سیپ ترانک سرویس تلفنی است که امکان ارسال و دریافت تماس‌های هم‌زمان در یک شبکه با استفاده از IP را ممکن می‌سازد و بین دو مرکز تلفن اتفاق می‌افتد. یکی از ویژگی‌های این مدل از خطوط ارتباطی، ظرفیت بیش از یک تماس هم‌زمان بین سرور VOIP مشترک و سوییچ‌های ارائه‌دهنده‌ی سرویس است. 

بله. شما با با خرید هر خط تلفن اینترنتی، مالک دائمی آن خط خواهید بود.

پس از تکمیل پرونده توسط کارشناسان ما، بین 2تا 3 روز کاری شما مالک خط تلفن اینترنتی مورد نظر خود خواهید بود.

در حالت کلی خیر. هر فرد می‌تواند به صورت حقیقی مالک خط اینترنتی باشد.

بله. همانند همه خطوط تلفن مخابراتی متناسب با استان و شهر مورد نظر کد یا پیش شماره خواهد داشت.

 

بله. شما می‌توانید برای مدیریت ارتباطات تلفنی خود، از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره در خصوص سیستم های تلفنی ویپ با همکاران ما در الوویپ در تماس باشید.

بله. خط تلفن اینترنتی هم تماس ورودی و هم تماس خروجی را پوشش می‌دهد.

 

هیچ محدودیتی در کانال‌های مورد استفاده و تماس‌های هم‌زمان برای خط تلفن اینترنتی وجود ندارد. شما می‌توانید متناسب با میزان تماس‌های ورودی و خروجی سازمان خود به هر تعداد تماس هم‌زمان پاسخ دهید.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی اداری

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید، خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

راهکار مرکز تماس

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات الوویپ

الوویپ

ارایه دهنده سیستم‌های تلفنی و راهکار مرکزتماس VOIP

الوویپ سامانه‌ای اختصصای برای مدیریت هوشمندانه ارتباطات تلفنی، سیستم‌های تلفنی و راهکار مرکزتماس ویپ است. این سامانه با امکانات و قابلیت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، توان مدیریتی شما را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهید.

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

مشاوره خرید خط

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.