خرید خط تلفن اینترنتی

تلفن اینترنتی در واقع همان خط تلفن ثابت مخابرات است؛ با این تفاوت که نسبت به خطوط معمولی مخابرات، خدمات و امکانات بیشتری را برای کسب‌و‌کارها فراهم می‌کند. خط تلفن اینترنتی که با نام‌های دیگری مثل خط سیپ ترانک (SIP TRUNK)، سیپ فون (SIP PHONE) و ویپ لاین (VOIP LINE) هم شناخته می‌شود، خطوط تلفنی هستند که بر بستر اینترنت ارائه می‌شوند. در واقع این خطوط تلفن، همان خدمات تلفن ثابت شهری را ارائه می‌دهد؛ با این تفاوت که به جای انتقال اطلاعات از سیم، بر بستر اینترنت انتقال صورت می‌گیرد و با توجه به این ویژگی خدمات و امکانات بیشتری را می‌تواند به کسب و کارها ارائه کند. با خرید خط تلفن اینترنتی و بهره‌گیری از جدیدترین فناوری VOIP، می توان به نیازها و خدمات ویژه کسب و کارها پاسخ داد.
خرید خط تلفن اینترنتی
خط تلفن اینترنتی برای کسب و کارها

خط تلفن اینترنتی مناسب چه کسب و کارهایی است؟

به طور کلی همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند از تلفن VoIP برای مجموعه خود استفاده کنند؛ زیرا این خطوط این قابلیت را دارند که هم مورد استفاده شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها قرار بگیرند و هم سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ از ویژگی‌های آن بهره‌مند شوند. اگر مجموعه شما دفتر کاری مشخصی ندارد و یا دغدغه دورکاری پرسنل مجموعه خود را دارید، خطوط سیپ ترانک یا اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به این نیازهای شما پاسخ دهد. چه دفتر کار و تجهیزات داشته باشید، چه نیروی دورکار، تلفن اینترنتی برای شما قابلیت هایی فراهم می‌کند تا حداکثر بهره وری را از عملکرد مجموعه دریافت کنید. در هر دو حالت شما می‌توانید بدون نیاز به هزینه بالای نصب و راه اندازی مرکز تلفن، تنها با خرید خط تلفن اینترنتی ارتباطات خود را برقرار کنید.

مزایای خرید خط اینترنتی

سیستم آنالیز مراکز تماس، قابلیت ها و امکانات زیادی در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. هریک از این ویژگی‌ها نقش موثری در بهبود عملکرد مشتری دارد.

راه‌اندازی سریع و آسان

از زمان ثبت سفارش تا تکمیل فرآیند خرید، ظرف مدت کوتاهی می‌توانید خط تلفن اینترنتی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

بدون‌نیاز به سخت افزار و سیم‌کشی

با توجه به اینکه خط اینترنتی نیاز به سخت افزار، سیم‌کشی و به طور کلی تجهیزات خاصی ندارد، با کمترین هزینه می‌توانید از آن برای راه‌اندازی سیستم ارتباطات تلفنی مجموعه خود استفاده کنید.

تعرفه مقرون به صرفه در مکالمات

به دلیل پایین بودن هزینه مکالمات و تعرفه اقتصادی، راه‌اندازی و خرید خط تلفن اینترنتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها مقرون به صرفه خواهد بود.

قابل جابجایی با تغییر محل شرکت

شما می‌توانید به هر محله ای که می‌خواهید نقل مکان کنید و خطهای تلفن ثابت اینترنتی خود را همراهتان ببرید. فقط کافی است در مکان جدید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی از تماس هم‌زمان

با خرید خط تلفن اینترنتی می توانید تعداد تماس های ورودی و خروجی همزمان را افزایش بدهید.

مالکیت دائمی خط

شما با خرید خطوط سیپ فون برای کسب و کار خود می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که مالکیت دائم آن خط را خواهید داشت.

بدون هزینه نگهداری و آبونمان

شما با خرید تلفن ابری دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت ابونمان یا هزینه نگهداری نخواهید داشت.

امکانات ویژه

با ترکیب این خط و سیستم تلفنی VOIP می‌توانید امکانات ویژه‌ای مثل تعریف نامحدود داخلی، نظرسنجی اپراتورها، ضبط مکالمات و صدها قابلیت دیگر داشته باشید.

سوالات متداول

از نظر فنی خطوط اینترنتی یا سیپ ترانک در واقع یک پروتکل برای برقراری ارتباط از طریق مکالمه بر بستر شبکه است. سیپ ترانک سرویس تلفنی است که امکان ارسال و دریافت تماس‌های هم‌زمان در یک شبکه با استفاده از IP را ممکن می‌سازد و بین دو مرکز تلفن اتفاق می‌افتد. یکی از ویژگی‌های این مدل از خطوط ارتباطی، ظرفیت بیش از یک تماس هم‌زمان بین سرور VOIP مشترک و سوییچ‌های ارائه‌دهنده‌ی سرویس است.
بله. شما با با خرید هر خط تلفن اینترنتی، مالک دائمی آن خط خواهید بود.
پس از تکمیل پرونده توسط کارشناسان ما، بین ۲تا ۳ روز کاری شما مالک خط تلفن اینترنتی مورد نظر خود خواهید بود.
در حالت کلی خیر. هر فرد می‌تواند به صورت حقیقی مالک خط اینترنتی باشد.
بله. همانند همه خطوط تلفن مخابراتی متناسب با استان و شهر مورد نظر کد یا پیش شماره خواهد داشت.
بله. شما می‌توانید برای مدیریت ارتباطات تلفنی خود، از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره در خصوص سیستم های تلفنی ویپ با همکاران ما در الوویپ در تماس باشید.
بله. خط تلفن اینترنتی هم تماس ورودی و هم تماس خروجی را پوشش می‌دهد.
هیچ محدودیتی در کانال‌های مورد استفاده و تماس‌های هم‌زمان برای خط تلفن اینترنتی وجود ندارد. شما می‌توانید متناسب با میزان تماس‌های ورودی و خروجی سازمان خود به هر تعداد تماس هم‌زمان پاسخ دهید.

امکانات الوویپ

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید.

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید. 

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

راهکار مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری از موارد دیگر قادر خواهید بود مرکز تماس مجموعه خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

سیستم تلفنی اداری

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس سیپ ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

مشاوره با کارشناسان الوویپ

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مجله الوویپ

پیمایش به بالا

مشاوره خرید خط تلفن اینترنتی

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید