alovoip-logo

خط تلفن اینترنتی

خط تلفن اینترنتی که با نام‌های دیگری مثل خط سیپ ترانک (SIP TRUNK)، سیپ فون (SIP PHONE) و ویپ لاین (VOIP LINE) هم شناخته می‌شود، خطوط تلفنی هستند که بر بستر اینترنت ارائه می‌شوند. در واقع تلفن اینترنتی همان خدمات تلفن ثابت شهری را ارائه می‌دهد با این تفاوت که به جای انتقال اطلاعات از سیم، بر بستر اینترنت انتقال صورت می‌گیرد و با توجه به این ویژگی خدمات و امکانات بیشتری را می‌تواند به کسب و کارها ارئه کند. با خرید خط تلفن اینترنتی و بهره‌گیری از جدیدترین فناوری VOIP با راهکار مرکز تماس الوویپ می توان به نیازها و خدمات ویژه کسب و کارها پاسخ داد.

مزایای خرید خط تلفن اینترنتی

شما با خرید خط تلفن اینترنتی، می‌توانید با کمترین هزینه از جدیدترین فناوری‌های ارتباطی روز دنیا بهره‌مند شوید. این خطوط تلفن اینترنتی امکان جابجایی، توسعه‌پذیری و گسترش سازمان شما و از همه مهم‌تر کاهش هزینه‌ها را برای شما فراهم خواهد کرد.

خط تلفن اینترنتی مناسب چه کسب و کارهایی است

پاسخگویی به سبک کسب و کارتان با نرم افزار مرکز تماس

به طور کلی همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند از تلفن اینترنتی برای مجموعه خود استفاده کنند. چرا که این خطوط این قابلیت را دارند که هم مورد استفاده شرکت‌های کوچک و استارتاپ‌ها قرار بگیرند و هم سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ از ویژگی‌های آن بهره‌مند شوند. همچنین اگر مجموعه شما دفتر کاری مشخصی ندارد و یا دغدغه دورکاری پرسنل مجموعه خود را دارید، تلفن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به این نیازهای شما پاسخ دهد.

مراحل خرید خط تلفن اینترنتی

سوالات پرتکرار

خط تلفن اینترنتی در واقع همان خط تلفن ثابت مخابرات است با این تفاوت که نسبت به خطوط معمولی مخابرات، خدمات و امکانات بیشتری را برای کسب‌و‌کارها فراهم می‌کند. از نقطه نظر فنی خطوط اینترنتی یا سیپ ترانک در واقع یک پروتکل برای برقراری ارتباط از طریق مکالمه بر بستر شبکه است. سیپ ترانک سرویس تلفنی است که امکان ارسال و دریافت تماس‌های هم‌زمان در یک شبکه با استفاده از IP را ممکن می‌سازد و بین دو مرکز تلفن اتفاق می‌افتد. یکی از ویژگی‌های این مدل از خطوط ارتباطی، ظرفیت بیش از یک تماس هم‌زمان بین سرور VOIP مشترک و سوییچ‌های ارائه‌دهنده‌ی سرویس است. از دیگر مزایای سرویس تلفن اینترنتی نسبت به خطوط تلفن سنتی می‌توان به پایداری،کاهش هزینه‌ها، توسعه و انعطاف‌پذیری آن اشاره کرد.

بله. شما با با خرید هر خط تلفن اینترنتی، مالک دائمی آن خط خواهید بود.

پس از تکمیل پرونده توسط کارشناسان ما، بین 2تا 3 روز کاری شما مالک خط تلفن اینترنتی مورد نظر خود خواهید بود.

در حالت کلی خیر. هر فرد می‌تواند به صورت حقیقی مالک خط اینترنتی باشد.

بله. همانند همه خطوط تلفن مخابراتی متناسب با استان و شهر مورد نظر کد یا پیش شماره خواهد داشت.

 

بله. شما می‌توانید برای مدیریت ارتباطات تلفنی خود از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره در خصوص سیستم های تلفنی ویپ با همکاران ما در الوویپ در تماس باشید.

بله. خط تلفن اینترنتی هم تماس ورودی و هم تماس خروجی را پوشش می‌دهد.

 

هیچ محدودیتی در کانال‌های مورد استفاده و تماس‌های هم‌زمان برای خط تلفن اینترنتی وجود ندارد و شما می‌توانید متناسب با میزان تماس‌های ورودی و خروجی سازمان خود به هر تعداد تماس هم‌زمان پاسخ دهید.

مقالات مرتبط

الوویپ

ارایه دهنده سیستم‌های تلفنی و راهکار مرکزتماس VOIP

الوویپ سامانه‌ای اختصصای برای مدیریت هوشمندانه ارتباطات تلفنی، سیستم‌های تلفنی و راهکار مرکزتماس ویپ است. این سامانه با امکانات و قابلیت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، توان مدیریتی شما را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهید.

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

مشاوره خرید خط

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.