ارتباط تلفنی شعب

برخی از شرکت‌ها به دلیل پراکندگی شعب در نقاط مختلف جغرافیایی، در ارتباط با یکدیگر دچار چالش‌های مختلفی هستند. الوویپ برای برطرف‌کردن این موضوع راهکار مناسبی تحت عنوان ارتباط تلفنی شعب ارائه داده است.

ارتباط تلفنی شعب
ارتباط بین شعب مختلف جغرافیایی با الوویپ

ارتباط شعب مختلف

شما به کمک سامانه ویپ می‌توانید تمامی شعبه‌های خود را در هر موقعیت جغرافیایی با یکدیگر مرتبط سازید. این سامانه به دلیل اینکه بر بستر شبکه طراحی و تدوین شده است، این امکان را برای شما ایجاد می‌سازد تا شعب مختلف سازمان را در یک شهر، استان یا حتی سرتاسر کشور به یکدیگر متصل کنید.

توزیع تماس بین شعب یا واحدهای مختلف

توزیع تماس

شما می‌توانید تماس‌های ورودی را با توجه به سناریو دلخواه خود، بین شعب یا هر واحد سازمان توزیع کنید. این توزیع می‌تواند بر اساس پیش‌شماره استان‌ها، پیش‌شماره خطوط تلفن همراه یا حتی شماره مناطق یک شهر باشد. به عنوان مثال اگر چند شعبه یا دفتر در شهرهای مختلف کشور دارید، در صورت برقراری تماس از شهر شیراز، این تماس با توجه به سناریو شما می‌تواند به شعبه یا دفتر شیراز متصل شود.

نظارت بر شعب

شما می‌توانید به راحتی بر عملکرد سایر شعب خود نظارت داشته باشید. به عنوان مثال برای بررسی لحظه‌ به‌ لحظه رخداد‌های مرکز تماس این امکان برای شما وجود دارد که تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورها را داشته باشیم. برای نظارت دقیق‌تر می‌توانید این گزارش‌ها را برای هر اپراتور مشاهده کنید و حتی در زمان مکالمه اپراتور با کاربر، نحوه مکالمات آن‌ها را شنود کنید.
نظارت بر عملکرد شعب

مزایای الوویپ برای ارتباط تلفنی بین شعب​

الوویپ به راحتی شعب مختلف سازمان شما را با یکدیگر یکپارچه می‌سازد. این مسئله باعث می‌شود که شما بتوانید نظارت بهینه‌ای بر عملکرد شعب خود داشته باشید و تماس‌ها را به شکل هوشمندی بین شعب توزیع کنید.

نظارت بر عملکرد شعب

به کمک الوویپ می‌توانید عملکرد همه شعبه‌های خود تحت‌نظر داشته باشید.

توزیع هوشمند تماس‌ها

به کمک الوویپ می‌توانید تماس‌های خود در سرتاسر کشور بین شعب مختلف خود توزیع کنید.

مشاوره با کارشناسان الوویپ

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امکانات الوویپ

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید.

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید. 

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

راهکار مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری از موارد دیگر قادر خواهید بود مرکز تماس مجموعه خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

سیستم تلفنی اداری

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس سیپ ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

مجله الوویپ

ابزار-بهینه‌سازی-مرکز-تماس
مدیریت مرکز تماس

۵ استراتژی برای بهینه‌سازی مرکز تماس

استفاده از استراتژی‌های بهینه‌­سازی مرکز تماس نقش زیادی در بهبود کیفیت و کارایی سازمان، و درنتیجه افزایش رضایت

پیمایش به بالا

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید