alovoip-logo

دورکاری

دنیای امروز به سمت‌وسویی حرکت می‌کند که دورکاری به عنصری جداناپذیر از مشاغل تبدیل شده است.

دورکاری

حذف محدودیت‌های جغرافیایی

زیرساخت سامانه‌های ویپ به گونه‌ای طراحی شده است که صدا را بر بستر شبکه منتقل کند. به همین دلیل شما برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت خواهید داشت و همین مسئله باعث می‌شود محدودیت‌های مکانی کنار گذاشته شوند.

مزایای الوویپ برای دورکاری

سامانه الوویپ برای پاسخگویی به نیاز سازمان‌هایی که با چالش دورکاری مواجه هستند راهکارها و امکانات مناسبی داده است. استفاده از این سامانه علاوه بر اینکه مشکلات ناشی از کار از راه دور را برطرف می‌سازد، برای شرکت‌ها مزایای قابل‌توجهی هم دارد.

دسترسی نامحدود

محدودیت تیم‌های دورکاری سازمان‌ها در استفاده از سامانه مدیریت مرکز تماس را به طور کامل برطرف می‌سازد.

کاهش هزینه‌ها

چالش سازمان‌ها در خصوص تهیه تجهیزات و امکانات مضاعف را برطرف می‌کند و در نتیجه باعث کاهش هزینه‌ها سربار می‌شود.

نظارت بهینه

باعث بهینه‌سازی و افزایش دقت در نظارت و کنترل عملکرد تیم دورکاری شما می‌شود.

مدیریت زمان

تیم دورکاری با کمک امکانات الوویپ راحت‌تر از گذشته می‌توانند زمان کاری خود را مدیریت کنند.

کمترین تجهیزات سخت‌افزاری

با توجه به اینکه سامانه ویپ بر بستر شبکه طراحی شده است، آنچه که یک کاربر برای استفاده از سیستم الوویپ نیاز دارد، یک کامپیوتر، هدست و اینترنت است. می‌توان گفت که این تجهیزات کمترین و ابتدایی‌ترین ادوات لازم برای یک محیط کاری اداری است.

رفع محدودیت دسترسی

سامانه‌های ویپ به صورتی طراحی و تدوین شده است که تیم دورکاری شما بتوانند همانند شرایط حضور در سازمان از سامانه استفاده کنند. به عبارتی افرادی که از راه دور با مجموعه شما مشغول به کار هستند، هیچ محدودیتی در استفاده از این سامانه نخواهند داشت.

مدیریت هزینه‌ها

یکی از دغدغه‌های اساسی هر کسب و کاری موضوع هزینه‌های سازمان است. این نگرانی در خصوص تیم دورکاری دوچندان می‌شود. اما ویپ به دلیل حذف محدودیت جغرافیایی و کاهش سطح نیاز به سخت‌افزار، هزینه‌های شما را به شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

نظارت بر عملکرد تیم دورکار

شما می‌توانید به کمک سیستم گزارش‌گیری تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورهای تیم دورکار را بررسی کنید. همچنین قابلیت شنود و ضبط تماس، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا عملکرد پرسنل دورکار خود را تحت‌نظر داشته باشید.

داستان موفقیت مشتریان

در این بخش داستان موفقیت برخی از مشتریانی که برای رفع چالش‌های پیش روی خود به الوویپ اعتماد کرده‌اند را می‌خوانید. سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ توانسته است مشکلات این شرکت‌ها را متناسب با اهداف آن‌ها حل‌و‌فصل کند.

امکانات الوویپ

نرم‌افزار الوویپ برای مدیریت هوشمند مرکز تماس امکانات و محصولات منحصر‌به‌فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید. 

سیستم تلفنی

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. 

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید. ​

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید.  

مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری موارد دیگر می‌توانید مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید. 

مقالات مرتبط

دریافت دمو رایگان

برای مدیریت هوشمند مرکز تماس، نرم افزار الوویپ، امکانات منحصر به فردی را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد. با استفاده از این محصولات می‌توانید کارایی و توان مدیریتی خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهید.

الوویپ از نگاه مشتریان

همراه شما هستیم

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

همراه شما هستیم              

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با ما در ارتباط باشید

تماس با الوویپ

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.