دورکاری

دنیای امروز به سمت‌وسویی حرکت می‌کند که دورکاری به عنصری جداناپذیر از مشاغل تبدیل شده است.
با خرید voip دغدغه‌ای برای مدیریت تیم‌های دورکار خود نخواهید داشت.
شما با راه اندازی ویپ برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت خواهید داشت و همین مسئله باعث می‌شود محدودیت‌های مکانی کنار گذاشته شوند.

حذف محدودیت‌های جغرافیایی

زیرساخت سامانه‌های ویپ به گونه‌ای طراحی شده است که صدا را بر بستر شبکه منتقل کند. به همین دلیل شما برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت خواهید داشت و همین مسئله باعث می‌شود محدودیت‌های مکانی کنار گذاشته شوند.
با کمک سیستم تلفنی ویپ می‌توان تیم‌های دورکار خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرد.

کمترین تجهیزات سخت‌افزاری

با توجه به اینکه سامانه ویپ بر بستر شبکه طراحی شده است، آنچه که یک کاربر برای استفاده از سیستم الوویپ نیاز دارد، یک کامپیوتر، هدست و اینترنت است. می‌توان گفت که این تجهیزات کمترین و ابتدایی‌ترین ادوات لازم برای یک محیط کاری اداری است.

رفع محدودیت دسترسی

سامانه‌های ویپ به صورتی طراحی و تدوین شده است که تیم دورکاری شما بتوانند همانند شرایط حضور در سازمان از سامانه استفاده کنند. به عبارتی افرادی که از راه دور با مجموعه شما مشغول به کار هستند، هیچ محدودیتی در استفاده از این سامانه نخواهند داشت.
مرکز تماس voip به صورتی طراحی و تدوین شده است که تیم دورکاری شما بتوانند همانند شرایط حضور در سازمان از سامانه استفاده کنند.
نرم افزار ویپ به دلیل حذف محدودیت جغرافیایی و کاهش سطح نیاز به سخت‌افزار، هزینه‌های شما را به شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

مدیریت هزینه‌ها

یکی از دغدغه‌های اساسی هر کسب و کاری موضوع هزینه‌های سازمان است. این نگرانی در خصوص تیم دورکاری دوچندان می‌شود. اما ویپ به دلیل حذف محدودیت جغرافیایی و کاهش سطح نیاز به سخت‌افزار، هزینه‌های شما را به شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

نظارت بر عملکرد تیم دورکار

شما می‌توانید به کمک سیستم گزارش‌گیری تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورهای تیم دورکار را بررسی کنید. همچنین قابلیت شنود و ضبط تماس، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا عملکرد پرسنل دورکار خود را تحت‌نظر داشته باشید.
شما می‌توانید با راه اندازی voip تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال و میانگین زمان مکالمه با اپراتورهای تیم دورکار را بررسی کنید.

مزایای الوویپ برای دورکاری

سامانه الوویپ برای پاسخگویی به نیاز سازمان‌هایی که با چالش دورکاری مواجه هستند راهکارها و امکانات مناسبی داده است. استفاده از این سامانه علاوه بر اینکه مشکلات ناشی از کار از راه دور را برطرف می‌سازد، برای شرکت‌ها مزایای قابل‌توجهی هم دارد.

دسترسی نامحدود

محدودیت تیم‌های دورکاری سازمان‌ها در استفاده از سامانه مدیریت مرکز تماس را به طور کامل برطرف می‌سازد.

کاهش هزینه‌ها

چالش سازمان‌ها در خصوص تهیه تجهیزات و امکانات مضاعف را برطرف می‌کند و در نتیجه باعث کاهش هزینه‌ها سربار می‌شود.

نظارت بهینه

باعث بهینه‌سازی و افزایش دقت در نظارت و کنترل عملکرد تیم دورکاری شما می‌شود.

مدیریت زمان

تیم دورکاری با کمک امکانات الوویپ راحت‌تر از گذشته می‌توانند زمان کاری خود را مدیریت کنند. .

سوالات متداول

با توجه به اینکه نرم افزار ویپ بر بستر شبکه طراحی شده است، آنچه که یک کاربر برای استفاده از سیستم الوویپ نیاز دارد، یک کامپیوتر، هدست و اینترنت است. می‌توان گفت که این تجهیزات کمترین و ابتدایی‌ترین ادوات لازم برای یک محیط کاری اداری است.
خیر. نرم افزار ویپ به صورتی طراحی و تدوین شده است که تیم دورکاری شما بتوانند همانند شرایط حضور در سازمان از سامانه استفاده کنند. به عبارتی افرادی که از راه دور با مجموعه شما مشغول به کار هستند، هیچ محدودیتی در استفاده از این سامانه نخواهند داشت.
شما می‌توانید به کمک سیستم گزارش‌گیری تعداد تماس‌های فعال، تعداد اپراتورهای فعال، تعداد کاربران در صف انتظار و اطلاعاتی از تعداد تماس‌های ازدست‌رفته، میانگین زمان انتظار کاربر و میانگین زمان مکالمه با اپراتورهای تیم دورکار را بررسی کنید. همچنین قابلیت شنود و ضبط تماس، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا عملکرد پرسنل دورکار خود را تحت‌نظر داشته باشید.
بله. شما می‌توانید ساعات کاری مختلفی را برای مجموعه خود تعریف کنید و پس از پایان ساعات کاری تماس‌ها به تلفن همراه پرسنلی که شما تعیین می‌کنید منتقل خواهند شد.

امکانات الوویپ

ماژول تبلیغات انبوه تلفنی امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان در سطحی گشترده را برای شما فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی انبوه تلفنی

این محصول امکان تبلیغات تلفنی به صورت هوشمند و انبوه را برای شما میسر می‌سازد. به کمک این سرویس می‌توانید تبلیغات رفت و برگشتی هم داشته باشید.

ماژول باشگاه مشتریان الوویپ به شما در فرآیند توسعه و بهبود مشتری مداری کمک شایان توجهی می‌کند.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بستری را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با اطلاعات پرونده مشتری و اطلاعاتی که از وی دارید خدمات لازم را به آن‌ها ارائه دهید. 

قابلیت ضبط مکالمات، شنود و نجوا امکان مدیریت و نظارت بر پرسنل را برای شما فراهم می‌کند.

راهکار مرکز تماس

با امکاناتی مانند توزیع تماس، مدیریت صف‌های تماس و بسیاری از موارد دیگر قادر خواهید بود مرکز تماس مجموعه خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

سیستم تلفنی الوویپ یک انتخاب مناسب برای مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی در شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

سیستم تلفنی اداری

این محصول مدیریت داخلی‌ها، گروه‌های تماس سیپ ترانک‌ها، ضبط مکالمات، کنفرانس تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

مشاوره با کارشناسان الوویپ

جهت دریافت مشاوره یا دمو رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مجله الوویپ

ابزار-بهینه‌سازی-مرکز-تماس
مدیریت مرکز تماس

۵ استراتژی برای بهینه‌سازی مرکز تماس

استفاده از استراتژی‌های بهینه‌­سازی مرکز تماس نقش زیادی در بهبود کیفیت و کارایی سازمان، و درنتیجه افزایش رضایت

پیمایش به بالا

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید