سامانه مدیریت مرکز تماس الوویپ

نرم افزار مرکز تماس الوویپ

راهکار الوویپ برای مدیریت ارتباطات تلفنی در شرکت‌های حوزه فناوری

شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات به دلیل خدمات و محصولات‌شان، قبل و پس از فروش، نیاز به یک ارتباط موثر و مداوم با مشتریان دارند. حال با توجه به اینکه تلفن در مقایسه با سایر بسترهای ارتباطی، اطمینان خاطر بیشتری در میان افراد ایجاد می‌کند، الوویپ می تواند نقش مهمی در توسعه ارتباط با مشتریان ایفا کند.

چرا به یک سیستم تلفنی هوشمند نیاز داریم؟

  • آگاهی از سطح رضایت‌مندی مشتریان
  • کاهش تعداد تماس های ناموفق و از دست رفته
  • نظارت بر عملکرد پرسنل و تیم‌های مختلف
  • دریافت گزارش های کمی و کیفی
  • ایجاد ارتباط یکپارچه با نرم افزار CRM
  • کاهش هزینه‌های تماس
  • بهبود و تسهیل ارتباطات

 

امکانات الوویپ

مرکز تماس خود را هوشمندانه مدیریت کنید

الوویپ این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که تماس‌های ورودی خود را مدیریت و به صورت اتوماتیک بین واحد ها یا اپراتورها توزیع کنید، زمان انتظار برای اتصال به اپراتورها را کاهش و تماس‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ دهید. همچنین امکان شیفت‌بندی اپراتورها، پاسخگویی در روزهای تعطیل و زمان‌های غیر اداری خواهید داشت. 

بر عملکرد پرسنل خود نظارت کنید

در هر لحظه می‌توانید برای هر اپراتور، تعداد تماس‌های فعال، تعداد تماس‌های ناموفق و میانگین زمان انتظار مشتریان را در یک داشبورد گسترده مشاهده و وضعیت هر اپراتور را نسبت به سایر پرسنل مقایسه کنید. همچنین با قابلیت ضبط مکالمات و شنود می‌توانید کیفیت پاسخگویی پرسنل را بررسی کنید.

سیستم تلفنی خود را به CRM متصل کنید

با اتصال سیستم تلفنی خود به CRM، هنگام تماس می‌توانید پرونده مشتری را مشاهده کنید، تماس‌های هر مشتری را به صورت خودکار به کارشناس پرونده وی متصل شود و بر اساس سوابق مشتری، فرآیندهایی را به صورت خودکار و از طریق منشی تلفنی راه اندازی یا اجرا نمایید. 

ارتباطات تلفنی مجموعه خود را تحلیل کنید

با الوویپ شما به اطلاعاتی مانند تعداد کل تماس‌های ورودی و خروجی، تعداد تماس‌های ورودی موفق و ناموفق، مجموع زمان مکالمات و تعداد مشتریان در صف انتظار و بسیاری موارد دیگر دسترسی دارید. شما می‌توانید برای هر اپراتور و هر واحد، تمام این اطلاعات به صورت نموداری در اختیار داشته باشید و از این اطلاعات خروجی اکسل بگیرید و متناسب با استراتژی خود آن‌ها را تحلیل کنید.

هزینه‌های شرکت خود را کاهش دهید

با الوویپ می توانید تمام واحدها و شعب مختلف خود را به هم متصل کنید. شما در کنار تلفن‌های رومیزی و بی‌سیم، از طریق سافت‌فون هم می‌توانید از الوویپ استفاده کنید.  نیازی به سیم‌کشی اختصاصی برای خطوط تلفن ندارید و همچنین تمام تماس‌های داخلی مجموعه شما رایگان خواهد بود. 

شرکت‌هایی که به الوویپ اعتماد کرده‌اند

الوویپ سامانه‌ای اختصاصی برای مدیریت هوشمندانه ارتباطات تلفنی، سیستم‌های تلفنی و راهکار مرکزتماس ویپ است. این سامانه با امکانات و قابلیت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، باعث افزایش توان مدیریتی شما می‌شود.

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.