مشاوره رایگان 021 - 49254
تصویر W56P

تلفن IP دکت HD جهت مصارف تجارتی

تماس بگیرید
تولید کننده: Yealink (یلینک)
وضعیت کالا: موجود در انبار

 

کسب و کارتان را شارژ کنید

تلفن دکت W56P شرکت Yealink برای افزایش ارتباط بین پرسنل بخش های مختلف در صنایع مختلف مانند انبارداری، پذیرایی و خرده فروشی ارتقا یافته است. دارای صفحه نمایش بزرگ 2.4 اینچ، طراحی زیبا، عملکرد باتری عالی و سایر قابلیت های چند منظوره و مدیریت گوشی است. W56P تضمین می کند که کارکنان پرمشغله می توانند یک تجربه کاربری لذت بخش به صورت آنلاین داشته باشند.

 

 

 

عملکرد عالی باتری کاربران را "همیشه آنلاین" نگه می دارد


w56p با باتری لیتیوم یون پیشرفته، به پیشرو بودن در صنعت این نوع گوشی  به دلیل زمان استفاده و سرعت آماده به کار شدن گوشی به خود می بالد. برای تجربه بهتر کاربر ویژگی های شارژ سریع و شارژ USB را  در این نوع گوشی ارائه می دهد.

 

 

 

 

استقرار آسان و مدیریت انعطاف پذیر

 

W56P یک راه حل دوستانه جهت بخش IT با خود دارد. W56P با خدمات پشتیبانی و راهنمایی (RPS) شرکت Yealink، به صورت خودکار به روزرسانی می شود که ارتقا تلفن را در این حجم وسیع ساده تر می سازد. علاوه بر این، W56P از سه سطح دسترسی کاربر پشتیبانی می کند، که اجازه می دهد سفارشی سازی مجوز دسترسی، انعطاف پذیری بیشتر و امنیت را در مدیریت تلفن فراهم می سازد.

 

 

 

 

طراحی کاربر محور برای یک تجربه لذت بخش 

 

جزئیات مهم: W56P با صفحه نمایش رنگی  2.4 اینچ، 240x320 پیکسل و نور پس زمینه است که رابط کاربری را به شکل تصویری شفاف نمایش می دهد. این مدل همچنین دارای صفحه کلید بزرگتر و راحتتر با نور پس زمینه است که به ویژه  کاربران همیشه در مسیر به آن را برای استفاده مناسب می یابند.

 

 

آسایش بیشتر

جک استاندارد هدست 3.5 میلیمتری P56W گوشی را به یک هدست hands-free متصل می کند و باعث می شود هنگام انجام چند کار هم زمان، آسایش بیشتری هنگام تماس تلفنی داشته باشید. علاوه بر این، گیره کمری جدید شرکت  Yealink  آن رابرای زمانی که استفاده نمی کنید قابل حمل می کند.


  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

مشخصات فنی

مدت زمان آماده به کار 400 ساعت
مدت زمان صحبت 30 ساعت
باتری لیتیوم
هدست 3.5 میلیمتر
دامنه داخلی/دامنه خارجی 300m/50m
اکانت داخلی 5
صدای همزمان 4
تکرار بله
استاندارد دکت CAT-iq2.0
کنفرانس صوتی سه طرفه بله
نمایشگر LCD نمایشگر رنگی "2.4، TF7T ، 240×320
نور پس زمینه صفحه نمایش بله
Wide-band Codecs G.722
Narrow-band Codecs G.711µ/A, G.723, G.726,G.729, Ilbc
HD VOICE بله
PoE بله
بلوتوث داخلی خیر
قابلیت نصب روی دیوار بله