مشاوره رایگان 021 - 49254
تصویر VoIP Gateway New Rock MX60-48FXS

دستگاه های gate way مدل HX4E / MX8A یکپارچه با VoIP-FoIP برای دستگاه های دارای حساب کاربری با تعداد پورت کم مانند اتصالات fax، کسب و کارهای کوچک، SOHO و تلفن های IP منازل مسکونی ارائه شده است.

تماس بگیرید
تولید کننده: new rock(نیوراک)
وضعیت کالا: موجود در انبار

روش های دستیابی قابل اعتماد و مقرون به صرفه ای را برای گسترش راه کارهای ارتباطی برای اپراتورهای شبکه و سازمانی ارائه می دهد. HX4E / MX8A به صورت یک دستگاه جمع و جور با پورت 2، 4 و یا 8  FXS / FXO، 

1پورت WAN و 1 پورت کامپیوتر طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد آن را به عنوان سیستم N-to-1 که قادر است راه های اتصال تلفن های آنالوگ، فاکس و POS، تلفن های IP و PSTN را پوشش دهد، به کار ببرند. علاوه بر این، gatewayهای HX4E /MX8A شامل ثبت اختراع هوشمند FoIP® شرکت Commetrex هستند که به بالاترین میزان موفقیت FoIP در صنعت مربوط می شود. هوش مصنوعی FoIP عدم موفقیت ها را در mixed-carrier networks حذف می کند.

 

مجموعه ویژگی های جامع با موتور هوشمند

HX4E / MX8A  به عنوان یک gateway هوشمند جهت اجرا بر روی سیستم عامل لینوکس جاسازی شده، HX4E / MX8A سازگار با بسیاری از ویژگی های برجسته مانند فراخوانی، انتقال تماس، کنفرانس سه طرفه، caller ID DND، color ringback ، تکرار خودکار، مسیریابی خودکار، ، PSTN failover  و غیره برای اطمینان بیشتر سیستم VoIP و جهت تقریبا هر برنامه ای قابل اجراست.

 

قابلیت اطمینان بالا

سخت افزار  HX4E / MX8A از طراحی کل تا انتخاب جزئیات، جهت  اطمینان بیشتر بهینه سازی شده است.

علاوه بر این، با ارائه قابلیت حالت آماده به کار اولیه، آماده به کار فعال، load balancing، و همچنین PSTN در سرورهای پروکسی SIP، منبع تغذیه و شبکه،  دسترسی کاربران به carrier-class ، خرابی احتمالی را به حداقل می رسانند.

 

حفاظت قوی در برابر ورودی ها

HX4E/MX8A با ویژگی های غنی از مواردی مانند، دسترسی بدون اجازه به سیستم و حساب کاربری، همچنین  امنیت بالا در محیط تلفن IP، در برابر نفوذمخرب محیط اطراف پشتیبانی می کند. 

 

مدیریت از راه دور و عبورNAT

HX4E/MX8A شامل امکان جدید Rock Cloud است که دسترسی آسان به مسیر عبور NAT را به دستگاه های نهایی و برنامه های ارزش افزوده برای نظارت از راه دور، تعمیر و نگهداری، ارتقاء نرم افزار، عیب یابی، تجزیه و تحلیل داده ها، اطلاع رسانی ، ضبط از راه دور و نظارت به صورت مدار بسته ایجاد می کند.

 

امکانات 

- پروتکل های IMS / SIP / MGCP

- قابلیت تنظیم نامحدود از پورت FXS و FXO

-TLS / SRTP

- 500دستورالعمل مسیریابی و تعدیل تعداد.

- پورت SIP قابل تنظیم و لیست سفید IP-address

-Smart FoIP® با حداکثر fax rate33،600 بایت با T.38 یاG.711عبور می کند.

- Polarity-reversal/busy-tone detection

- در دسترس بودن بالا و PSTN failover

- تهیه خودکار

- دسترسی از راه دور از طریق  New Rock Cloud

-مديريت با  New Rock  یا سیستم های متفرقه مدیریتی  جديد(TR-069 ، SNMP)

- قابلیت همکاری با سرورهای SIP محبوب مانند Cisco CallManager / CUCM، Broadsoft، مایکروسافت اسکایپ برای کسب و کار(Lync)

 Huawei IMS و Asterisk / Elastix

- حفاظت از Class I lightning

  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند

مشخصات فنی

پورت FXS 48