سامانه مدیریت مرکز تماس یا ویپ (VoIP) الوویپ

نرم افزار مدیریت مرکز تماس

به جمع شبکه نمایندگان الوویپ بپوندید

جذب نمایندگی نرم افزار مدیریت مرکز تماس الوویپ

اگر شما یک مشاور کسب‌و‌کار هستید و راهکارهایی برای توسعه و رشد آن‌ها ارائه می‌دهید، می‌توانید شریک تجاری ما باشید و نرم‌افزار الوویپ را به عنوان یک راهکار و ابزار مناسب برای افزایش بهره‌وری و کارایی به شرکت‌ها و سازمان‌ها پیشنهاد کنید. همچنین اگر در حوزه آی‌تی و شبکه فعال هستید یا در زمینه نصب و راه‌اندازی ویپ یا فروش تجهیزات ویپ فعالیت می‌کنید، می‌توانید الوویپ را به عنوان یک نرم‌افزار ایده‌آل مدیریت تماس‌های تلفنی برای مشتریان خود نصب و راه‌اندازی کنید.

الوویپ یک نرم افزار مدیریت مرکز تماس فارسی است که بر بستر فناوری ویپ طراحی شده است. این نرم افزار قابلیت یکپارچه شدن با سایر نرم‌افزارها را دارد و داده‌ها و اطلاعات کاملی از فرآیندهای تلفنی در اختیار کسب‌و‌کارها قرار می‌دهد. الوویپ با امکاناتی که در اختیار صاحبان کسب‌و‌کار قرار داده است، باعث بهبود و تسهیل مدیریت هوشمندانه ارتباطات تلفنی آن‌ها شده است.

چرا تقاضا برای نرم افزار الوویپ زیاد است؟

حرفه‌ای بودن در عین کاربری آسان

الوویپ به دلیل فارسی بودن، کاربری آسان، امکانات بیشتر نسبت به سانترال تقاضای قابل توجه‌ای در بازار داشته است. همچنین وجود قابلیت‌‌هایی برای آگاهی از سطح رضایت‌مندی مشتریان، کاهش زمان انتظار، نظارت بر عملکرد اپراتورها و دریافت گزارش های تحلیلی در طراحی الوویپ، باعث بهبود و تسهیل ارتباطات تلفنی شرکت‌ها شده است. به همین علت شما به عنوان نماینده الوویپ به آسانی می‌توانید این نرم افزار را به کسب‌و‌کارهای مختلف پیشنهاد دهید.

تا کنون بیش از 500 سازمان از سراسر کشور به برند الوویپ اعتماد کرده‌اند.

برای آشنایی با انواع مدل‌های همکاری فرم زیر را تکمیل کنید

برای آشنایی با انواع مدل‌های همکاری فرم زیر را تکمیل کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست نمایندگی نرم افزار الوویپ

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید