الوویپ

ارائه دهنده سیستم‌های تلفنی
و راهکار مرکزتماس VoIP

الوویپ سامانه‌ای اختصاصی برای مدیریت هوشمندانه ارتباطات تلفنی، سیستم‌های تلفنی و راهکار مرکزتماس ویپ است.

سیستم تلفنی اختصاصی برای مراکز درمانی و سلامت

چرا مراکز درمانی و سلامت به یک سیستم تلفنی هوشمند نیاز دارند؟

  • نیاز به مدیریت تماس‌ها  به دلیل تعداد زیاد تماس‌ها
  • پاسخگویی به موقع و سریع به بیماران و مراجعه‌کنندگان
  • ارائه ویزیت و مشاوره تلفنی و محاسبه و دریافت هزینه آن
  • نوبت‌دهی تلفنی هوشمند به بیماران
  • ارتباط یک‌پارچه بین واحد‌های مختلف بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها
  • پاسخگویی در زمان‌های اورژانسی به بیماران

مدیریت تعداد بالای تماس‌ها

یکی از چالش‌های مراکز درمانی، تعداد تماس‌های بالا بیماران و مراجعه کنندگان است که مدیریت این تعداد از تماس‌ها خود مسئله مهمی خواهد بود. شما با استفاده از یک سیستم تلفنی هوشمند می‌توانید به طور موثر این چالش را حل و فصل و به شکل هوشمندانه‌ای تماس‌ها را مدیریت کنید.

جلوگیری از اتلاف وقت بیماران

طبیعتا بیماری که با یک مرکز درمانی تماس می‌گیرد، توقع دارد هر چه سریع‌تر به تماس وی پاسخ داده شود و ما اغلب شاهد این هستیم که بیماران زمان زیادی را در انتظار اتصال به کارشناس می‌مانند. وجود یک سیستم تلفنی بروز این امکان را به شما می‌دهد تا با طراحی استراتژی‌های مختلف زمان پاسخگویی به بیماران را به کمترین حالت ممکن کاهش دهید. به عنوان مثال اگر بیماران از مدت‌ زمان معین بیشتر در انتظار اتصال به کارشناس یا پزشک مورد نظر باشند، به صورت خودکار تماس بیمار به فرد دیگری دیگری منتقل شوند. یا سناریویی تعریف کنید که تماس بیمار به تلفن همراه کارشناس یا پزشک مورد نظر شما متصل شود.

امکان محاسبه هزینه ویزیت و مشاوره تلفنی و پرداخت آن

بیماران در بسیاری از موارد نیاز به دریافت مشاوره یا حتی ویزیت تلفنی دارند. اما یکی از چالش‌هایی که مراکز درمانی اغلب با آن مواجه می‌شوند مسئله محاسبه هزینه آن است. یک سیستم تلفنی هوشمند می‌تواند از طریق امکانات ویژه خود و ارتباط با سایر سامانه‌ها، این مشکل را برطرف کند. به عنوان مثال کلنیک‌های روانشناسی و روان‌پزشکی و پزشکان متخصص می‌توانند به ازای هر دقیقه یا ساعت از تماس، هزینه خدمات خود را به صورت فاکتور برای بیماران صادر و بیماران نیز هزینه را از طریق تلفن و به کمک منشی تلفنی هوشمند پرداخت کنند.

ارتباط یک‌پارچه بین واحد‌های مختلف

یک کلینیک یا یک مرکز درمانی معمولا از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. یا حتی ممکن است یک داروخانه یا مرکز مشاوره روان‌شناسی، شعبه‌های مختلفی در سطح شهر یا کشور داشته باشد. طبیعتا نیاز به یک ارتباط یک‌پارچه بین این واحد‌ها یک مسئله مهم و ضروری است. یک سیستم تلفنی یکپارچه این امکان را به شما می‌دهد که همه واحد‌های مختلف را بدون چالش به هم متصل کنید. 

پاسخگویی در زمان‌های اورژانسی به بیماران

یک پزشک، دندان‌پزشک، داروساز و یک مشاور روان‌شناسی، قطعا برایش پیش آمده است که در زمان‌های اورژانسی بیمارش نیاز به ارتباط تلفنی با وی داشته باشد. حال چالش این است که شاید پزشک تمایلی نداشته باشد که شماره تلفن شخصی خود را در اختیار بیماران قرار دهد. اما در صورت وجود یک سیستم تلفنی، شما این امکان را دارید که در ساعات خاص یا حتی برای بیماران خاص خود، تماس را از طریق تلفن مطب یا مرکز درمانی خود جواب دهید. به این صورت که بیمار بدون داشتن شماره همراه شما، در صورت تماس با مطب، تماسش به تلفن همراه شما منتقل می‌شود.

صرفه جویی در هزینه ارتباطات تلفنی

الوویپ

سامانه‌ای هوشمند برای مدیریت ارتباطات تلفنی کسب و کارهای مختلف است. این سامانه با امکانات و قابلیت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، توان مدیریتی شما را به شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهید.

تهران شهرک غرب خیابان دادمان خیابان بهارستان پ7

جهت دریافت دمو رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

پس از ثبت درخواست، با شما در اولین فرصت تماس خواهیم گرفت.