ویژگی ها و مزایا

داشبورد مرکز تماس پیشرفته

با بهره گیری از بستر ویژه سازی شده ALOVOIP، داشبورد مرکز تماس پیشرفته علاوه بر امکانات داشبورد پایه امکان ارائه ویجت های وضعیت اپراتورها و صف ها به صورت بلادرنگ، تماس های برنامه ریزی شده، گزارش های تحلیلی و سوابق گزارشات، گزارشات و جداول کارایی اپراتورها و میزان موفقیت در سرویس دهی، سطح رضایت از خدمات و ... را برای مدیران فراهم می نماید.

شنود و نجوا در مکالمات

نرم افزار الووُیپ این امکان را فراهم می نماید که مدیران و کارشناسان، بدون اینکه مشتری متوجه شود، اقدام به شنود مکالمه وی با اپراتور نموده و همچنین به صورت نجوا با اپراتور در حال مکالمه صحبت کرده و راهنمایی های لازم را به وی اطلاع دهند.

اتصال به پیام گستر

از مزایای ویژه الووُیپ ، اتصال ساده و جامع به نرم افزار CRM پیام گستر می باشد که امکان مدیریت ارتباط با مشتری را آسان تر کرده است.

جشنواره نوروزی برای خریدارن الووُیپ

الو ویپ ارائه دهنده راهکار های تلفن تحت شبکه(VOIP) و عضوی از گروه شرکت های تجارت الکترونیک اول می باشد که به سادگی امکان متصل شدن به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پیام گستر (CRM) و یکپارچگی اطلاعات شما را فراهم آورده است و مدیریت ارتباط با مشتری را آسان تر نموده است در جشنواره نوروزی تجارت الکترونیک اول می توانید این محصول را با تخفیفات ویژه تهیه کنید .

از ۳ تا ۷ میلیون تومان

از ۷ تا ۱۰ میلیون تومان

20%

از ۱۰ میلیون تومان به بالا

جشنواره نوروزی برای خریدارن پیام گستر

همچنین در این جشنواره در صورت خرید هم زمان نرم افزار پیام گستر و الووُیپ شرح تخفیفات زیر به تخفیفات بالا اضافه می گردد. .

از ۳ تا ۵ میلیون تومان

از ۵ تا ۷ میلیون تومان

20%

از ۷ تا ۱۰ میلیون تومان

20%

از ۱۰ میلیون تومان به بالا

با ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از ویژگی های سیستم های تلفنی الوویپ با شماره ۴۹۲۵۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایید و یا عدد ۱ را به شماره ۴۹۲۵۴-۰۲۱ پیامک نمایید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.